SİZ RAHAT ÇALIŞIN DİYE YÜKÜNÜZÜ ALIYORUZ…

     Turna Lojistik, nakliye, depolama, lojistik ve tedarik zinciri çözümlerinin Türkiye’de önde gelen sağlayıcılarındandır. 1987 de temelleri yerel girişimci Hüseyin Durna tarafından atılmaya başlanan, 1994’te şirketleşme sürecine girilmiş ve bugünlere kadar gelinmiştir.

     Mükemmellik için güçlü bir tutku ile, 400’ü aşkın çalışanımız 4 milyon tonun üzerinde nakliye ve tahliye faaliyetleri ve güçlü filomuz ile alanında büyük işlere kalite katarak ve sayısız küçük işlere de değer vererek, eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

HÜSEYİN DURNA
Turna Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı

demo
GEMİLİ LİMAN
ARAÇ FİLOSU
PERSONEL EKİBİ
TON NAKLİYE-TAHLİYE

SİZ RAHAT EDİN DİYE YÜKÜNÜZÜ ALIYORUZ...

444 80 89

Bülten

SSS

Dökme Yük Taşımacılığında en öndeki şirketlerdeniz bunun sebebi, her gönderinin benzersiz olduğu yaklaşımı benimsiyoruz. Her gönderinin, başka herhangi bir yerde alamayacağınız özel dikkat ve fiyatlandırma ihtiyacı var. Her sevkiyatınızla işinizi kazanırız.

Daha fazla otomatikleştirilmiş sistemleri takip edebilirdik ancak fiyatlandırmaları sabittir ve marjlarını değiştiremezlerse, genellikle gönderilerinizi iptal eder ve sizi memnun etmez. Yaklaşım konusunda el ele veriyoruz. Personelimiz, uzmanlaşmış sevkiyatınızın buna göre fiyatlandırılmasını sağlar, hiçbir otomasyon yoktur. Fiyatlandırma işleminin adil olduğunu, aldığınız herhangi bir navlun teklifinin çoğundan daha iyi olduğundan emin olabilirsiniz ve gönderiniz kapsam altına alınacaktır. En iyi fiyatı bulmak için elle arama yapıyoruz ve hızlı ve verimli bir şekilde yapıyoruz. Bizi şirketiniz için bir nakliye yöneticisi olarak düşünün.

Kolay cevap? EVET. Transit süreleri, yalnızca teklif sayfanızda belirtiliyorsa garanti edilir. Kaydedilen diğer tüm transit süreler genellikle güvenilir, ancak garanti edilemez. Garantili servis masrafları daha fazladır. Yayınlanan aktarma zamanları, alım gününü içermez, yalnızca varış yerine geçer. Garantili Servis’e ihtiyacınız varsa, teklif verebiliriz.

En geniş nakliye seçeneklerini sunuyoruz: Kullanışlılığımız temelinde en popüler alanımız Dökme Yük Taşımacılığıdır. Ayrıca kamyon yükü, Konteyner taşımacılığı,  Konteyner yükleri (İthalat veya İhracat), Konteyner Depolama, Tahmil ve Tahliye hizmetleri sağlayabilir.

Tedarik zincirlerini optimize etmek ve müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak Turna Lojistik olarak en iyi yaptığımız iştir.Bu sebeple, geniş bir hizmet yelpazesi oluşturduk; bu da, tüm tedarik zincirini değerlendirmemize ve maliyetleri düşürmek ve pazarlama hızımızı arttırmak arasında mümkün olan en iyi dengeyi gerçekleştirmenize yardımcı olacak şekilde yapılandırmamıza izin veriyor.

Referanslarımız

Bizi Özel Yapan Nedir?

Türkiye’nin her bölgesine taşımacılık yapabilen, 5 farklı ilde tahmil-tahliye, 400’den fazla çalışanı ile operasyonel mükemmeliyet sağlamaktadır.

Dökme Yük Taşımacılığı
Konteyner Taşımacılığı
Tahmil Tahliye
Konteyner Depolama

Teklif İste

GENEL MERKEZ
Kocaeli İGSAŞ Limanı
Bolu / Mudurnu
Bursa / İnegöl
Manisa / Akhisar
Mersin / Akdeniz