Anasayfa / HizmetlerimizDemir Çelik Taşımacılığı

Demir Çelik Taşımacılığı

Uzman Ekip ve Ekipmanlar
Galvaniz ve Sac ürünlerin taşınması için uzman ekip ve ekipman gereklidir. Turna Global Lojistik A.Ş., çelik ürünlerinizin Türkiye genelinde güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için galvaniz ve sac taşıma stantları ile donatılmış bir araç ve römorklar ile faaliyet vermektedir.

Turna Global Lojistik A.Ş., yıllık 680 bin ton çelik taşıyan römork ve vasıflı şöförler ile ürünleri güvenli ve zamanında teslim eder.

Düz yataklı araçlar, iskele boruları gibi metal eşyaları taşımak için idealdir ve tüm standart endüstriyel güvenlik gereksinimlerini karşılamaktadır. Çelik eşyalarınızı birden çok yere bırakmanız gerekiyorsa, lojistik ile koordinat kurabilir ve boyunca yükünüzü izleyebiliriz.

Demir Çelik Taşımacılığı Çözümlerimiz

Rulo ve Palet Sac Taşımacılığı
Sac taşımacılığı nakliye işlemleri arasında farklı bir yapıya sahiptir. Profesyonel taşıma işlemleri arasında yer alan Sac Taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı kapsamında da düşünülebilir. Çünkü Sac Taşıma için sac taşıma sistemlerine ve sac taşıma aparatı gibi farklı donanımlara ihtiyaç vardır. Turna Global Lojistik A.Ş., rulo veya palet sacların çizilmemesi, hasar görmemesi, kırılmaması gibi önlemler almaktadır. Bunun yanında oldukça ağır yükler arasında olan sacların özel aparatlarla geniş havuzlu dorselerde taşınmaktadır.

Galvaniz Taşımacılığı
Galvanizli ürünler taşınırken hassasiyet isteyen ürünlerdir. Diğer demir ve çelik ürünlere göre taşıma standartları farklılık göstermektedir. Nakliye sırasında ürünlerin yerleştirilmesi, havalandırılması ve taşınmasındaki çözümlerimiz, ekiplerimizdeki tecrübe ve yetenekler, ekipmanlardaki çeşitlilik, organizasyon ve zamanlama başarısı ile siz rahat çalışın diye yükünüzü alıyoruz…

Proje Yük Taşımacılığı
Turna Global Lojistik A.Ş., ekipmanları ve araçları ile ağır yük taşımacılığına uygun olması, çalışanların profesyonel ve Türkiye prosedürlerini iyi bilmesi, yol analizinde tecrübeli, mühendislik bilgisine sahip olması, farklı coğrafyaları tanıması ve zaman yönetiminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi proje ve ağır yük taşımacılığında kalitesini yansıtmaktadır. Proje ve ağır yük taşımacılığı çözümleri olarak proje taşıma ve senaryo yönetimi, yol izni alma, teknik ekipmanların tedarik edilmesi, yerel bilgilendirme, anahtar teslim, sipariş verme maliyet yönetimi, vinç desteği, sigortalama, belge çıkışı… vb prosedürleri sizin adınıza gerçekleştirmektedir.

Römork
Turna Global Lojistik A.Ş. demir ve çelik taşımacılığında kullanılan römork, ek sağlık ve güvenlik özelliklerine sahip bir platform römorkuna ihtiyaç duyan büyük demir ve çelik şirketleri ile yapılan araştırma ve geliştirme sonucudur. Treyler, bağlama halkaları, erişim merdivenleri, tutamak kulpları ve yan direkleri (yükün zincir olmadığında yükün hareket etmesini önlemek için) içermek üzere tasarlanmıştır.

Özellikler

  • Zor şartlara dayanıklı parke zemin
  • Yan koruma takılabilir paslanma, aşındırma, bozulma yok
  • Özel tasarım başlık
  • Geliştirilmiş sürücü görünürlüğü
  • Test edilmiş(1 ton) güverte bağlama halkaları
  • Galvanizli tepsi(kullanılmadığında saklanabilir)
  • Çekmeli arka merdiven
  • Operatör için güvenlik

Sağlık & Güvenlik
Turna Global Lojistik A.Ş., hedeflenen planları ve açık bir taahhüdü içeren kapsamlı sağlık ve güvenlik politikalarına sahiptir. Yakın zamanda, devam etmekte olan ve devam etmekte olan sağlık ve güvenlik girişimleri arasında şoför refahı, şoför izleme ve eğitimi, gece çalışanlarımızın değerlendirilmesi gibi yükseklik ve yük emniyetinde çalışılmaktadır.

Şirketin tam zamanlı akredite Sürücü Eğitmenleri, sürekli güncellemeler sağlamakta ve tüm sürücülerin en iyi uygulama, operasyonel süreçler ve mevcut yasal gereksinimler konusunda eğitim almalarını sağlamaktadır. Sağlık ve emniyetin etkin bir şekilde yönetilmesinin, üretkenliğin ve verimliliğin artırılmasına yardımcı olabileceğine inanıyoruz.

Demir Çelik Taşımacılığın da Sıkça Sorulan Sorular

Sac taşımacılığında hangi kabiliyetlere sahip olması gerekir?
Sac taşımacılığı hizmeti, rulo ve sac taşımacılığı adı altında geçer. Proje taşımacılığı ve ağır yük taşımacılığı hizmeti veren pek çok nakliye firmasının sac taşıma hizmeti vermediğini görülmektedir. Çünkü sac taşıma için sac taşıma sistemlerine ve sac taşıma aparatı gibi farklı donanımlara ihtiyaç vardır. Bu aparat sistemini kuran ve güvenlik ilkelerine uyan herkes sac taşımacılığı işlerini yapabilirler.

Proje taşımacılığı nedir?
Lojistik sektöründe, standart dışı ölçülerdeki ağır yüklerin bir yerden başka bir yere yine standart dışı yöntemlerle taşınması ağır yük taşımacılığıdır. Fabrika, enerji santralleri ve boru hatları, buhar ve gaz türbinleri, transformatör, kondansatör ve ısı kazanları, tank ve basınç araçları, kurutucu, baca ve demir/çelik fırınları… vb. standart dışı ürünlerdir.

Detaylı Bilgi Alın!

Uzmanlarımızla İletişime Geçin!

Hemen arayın! +90 444 80 90