Anasayfa / KurumsalHakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Turna Global Lojistik A.Ş. Nakliye, Depolama, Lojistik ve Tedarik Zinciri çözümlerinin Türkiye'de önde gelen sağlayıcılarındandır.

1987 de temelleri yerel girişimci Hüseyin Durna tarafından atılmaya başlanan, 1994"te şirketleşme sürecine girilmiş ve bugünlere kadar gelinmiştir.

Mükemmellik için güçlü bir tutku ile, 400'ü aşkın çalışanımız 4 milyon tonun üzerinde nakliye ve tahliye faaliyetleri ve güçlü filomuz ile alanında büyük işlere kalite katarak ve sayısız küçük işlere de değer vererek, eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Değerli müşterilerimize olan taahhüdümüzü sürdürerek, sektörde öncü olma vizyonumuzu ilerletiyoruz. Turna Global Lojistik A.Ş. geçmişten bugüne, bugünden yarınlara, müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

HÜSEYİN DURNA
Turna Global Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

Güvenilir Lojistik
Güvenli Taşımanın Adı
Sürdürülebilir Taşımacılık
Teknolojiyle Buluşan Güven

Misyonumuz

Turna Global Lojistik olarak misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir lojistik çözümleri sunarak iş süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde öncü bir marka olarak güçlü iş ilişkileri kurmak ve sürdürmek en büyük önceliğimizdir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, lojistik sektöründe öncü bir lider olmak ve müşterilerimize mükemmel hizmet sunarak sektördeki standartları belirlemektir. Teknolojik yenilikleri takip ederek, uzman kadromuzla birlikte sürdürülebilir ve etkili lojistik çözümleri sunarak global bir çapta tanınan bir marka olmayı hedefliyoruz.

Hemen arayın! +90 444 80 90