Anasayfa / HizmetlerimizSıvı Taşımacılığı

Sıvı Taşımacılığı

Güvenli ve Fonksiyonel Taşımacılık
Turna Global Lojistik A.Ş., donanımlı araçlarıyla (ADR’li), eğitimli sürücüleriyle (ADR lisanslı) ve tedarik araç filosuyla Türkiye geneli hızlı ve güvenli karayolu taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır. Bu kapsamda, Türkiye geneli dağıtım, parsiyel dağıtım ve komple dağıtım hizmetleri sağlamaktadır.

Turna Global Lojistik A.Ş., taşımacılık konseptinde Tutkal ve Metanol taşımalarıyla müşterilerinin zaman ve maliyet kısıtlarına en uygun çözümleri üretmektedir.

Turna Global Lojistik A.Ş., filosunda bulunan tamamı ADR’li araçlar ile yerel ve uluslararası mevzuatlar çerçevesinde tehlikeli ve tehlikesiz kimyasal taşımalarda sektöründe kaliteyi temsil etmektedir. Farklı ekipman özellikleri ile malzemeye en uygun taşıma yöntemleri ile karayolu taşımacılığı yapmaktadır.

  • 25.000 lt kimyasal – 24.000 lt paket hacimlerine kadar istenilen tonajlar
  • Araç emniyeti için bölmeler arası çalkalanmayı önleyen dalgakıranlar
  • Tanker üzerine çıkış merdiveni ve emniyet korkulukları
  • Tank üzeri yürüme amaçlı kaymaz zemin
  • Plastik Yangın söndürme dolabı
  • Arka Avadanlık dolaplar
  • Çift tarafta Hortum taşıyıcılar
  • Tanker dolum/boşaltım tesisatının bulunduğu dolaplar
  • Bölme sayısına göre Mekanik Ürün Göstergeleri
  • Uyarı Levhaları


Sıvı Taşımacılığı Çözümlerimiz


Kalite, Sağlık ve Güvenlik
Eğitimli ekibimiz, ürününüzün size ve müşteriye güvenli bir şekilde nakledilmesine odaklanmıştır. ISO 9001:2001 tam olarak akredite olduk ve tehlikeli ve hassas ürünlerin taşınması için kendi prosedürlerimizi geliştirdik. Müşterilerimizin karşılaştığı zorlukları anlıyoruz, bu nedenle bizden aldığınız hizmetin kalitesini artırmak için yeni yöntemler, güzergâhlar ve prosedürler arıyoruz. Emniyet ve çevre, Turna Global Lojistik A.Ş. prosedürleri ve politikalarının kalbindedir. Tüm kararların Emniyet İlkesi felsefemiz tarafından sağlandığından emin olmak için ekibe tam entegre olan tam zamanlı bir Tehlikeli Madde Güvenliği Danışmanı istihdam ediyoruz. Sürücülerimiz, ADR gerekliliklerini aşmak ve çalışmakta olduğumuz çevreye saygı göstermeye sürekli eğitimlidir.

Profesyonellik
Turna Global Lojistik A.Ş., arzu edilen sıvı taşımacılığı için bilgi, beceri ve tecrübeye sahip profesyonel uzmanlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Şirketin gücü, katma değer yaratan ve müşterilerin kişisel gereksinimlerini karşılayan özel tasarlanmış yaratıcı çözümlerdir. Sıvıların toplu olarak hareket ettirilmesi için kapıdan kapıya hizmet verme konusunda uzmanlaşmış Türkiye çapında bir lojistik şirkettir. Hesap maliyeti, verimlilik, çevre, güvenilirlik, emniyet ve hız hususlarını dikkate alarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sıvı Taşımacılığında Özel Dorse
Müşterilerin ürün yelpazesine göre, 25 ton sıvı – 24 ton paket yüke kadar paslanmaz çelik ADR’li Tanker ile Türkiye geneli karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Bunlara ilave olara, IMO0-IMO1-IMO2 Normlarındaki 20’lik standart ve 7’15 – 7’82’lik paslanmaz çelik ile ürüne özel Türkiye geneli karayolu taşıma hizmetleri sunmaktadır.

 

Sıvı Taşımacılığın da Sıkça Sorulan Sorular

 

Tehlikeli materyaller yetkiniz var mı?
Evet. Turna Global Lojistik A.Ş. Türkiye’nin her yerine ADR hükümlerine uygun tehlikeli madde taşıma yetkisine sahibiz.

ADR Nedir?
ADR (Tehlikeli Malların Karayolu ile Uluslararası Taşımacılığına İlişkin Avrupa Anlaşması), tehlikeli maddelerin, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeden, güvenli ve düzenli şekilde kamuya açık karayolu ile taşınmasını sağlayan bir yönergedir. Bu yönerge, taşıma faaliyetinde yer alan gönderenlerin, alıcıların, dolduranların, yükleyenlerin, boşaltanların, ambalajlayanların, taşımacıların ve tehlikeli madde taşıyan her türlü aracın operatör ve sürücülerinin sorumluluk, yükümlülük ve çalışma koşullarını da belirler. Bu yönetmelik kapsamında alınan belgelere ve sertifikalara ADR belgesi denir.

Turna Global Lojistik A.Ş.'in kendi kamyonu var mı yoksa diğer taşıyıcılara yüklemeler mi yapıyorsunuz?
Turna Global Lojistik A.Ş., geleneksel temelli bir lojistik şirketidir. Gönderilerinizi kendi şirketimize ait araçlarımızdan ve tankerlerimizden, eğitimli sürücülerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Ne tür ürünler taşıyorsunuz?
Şimdilik Tutkal ve Metanol ürünlerini taşıyoruz. Farklı kimyasallar için çalışmalarımız devam ediyor.

İyi bir güvenlik kaydınız var mı?
Turna Global Lojistik A.Ş., her yıl endüstrideki en iyi güvenlik kayıtlarından birine sahiptir. Güvenlik, dikkatli çalışan seçimi ve eğitimi ile başlar. Ardından, işiniz için gerekli olan kritik başarı faktörlerini belirler, öngörülebilir tüm sorunları ele alan süreçler geliştirir ve sonuçları ölçebilmemiz için ölçümler oluştururuz.

Rakiplerinizden biri yerine sizi neden kullanayım?
İşlerimizin çoğu, kendi alanında güçlü olan uzun vadeli müşterilerden gelmektedir. Turna Global Lojistik A.Ş.’i birçok nedenden ötürü tercih ediyorlar; iş ilişkilerimizi nasıl değerlendirdiğimizden başlıyoruz: biz müşterilerimize bir satıcıdan daha fazlasıyız. Biz ortağız. Bunu, olağanüstü bir güvenlik belgesi, zamanında teslimat ve zamanında performans raporları, açık iletişim ve sürekli iyileştirme konusunda kesin bir taahhüt ile destekliyoruz.

Detaylı Bilgi Alın!

Uzmanlarımızla İletişime Geçin!

Hemen arayın! +90 444 80 90